FH1220003Z
DigiKeyn tuotenumero
FH1220003ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FH1220003ZCT-ND - Cut Tape (CT)
FH1220003ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FH1220003Z
Kuvaus
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.288 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 150 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
MHz-kide
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuus
12.288 MHz
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Päätuotenumero
Kuormakapasitanssi
18pF