DFLT12A-7
DigiKeyn tuotenumero
DFLT12ADITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DFLT12ADICT-ND - Cut Tape (CT)
DFLT12ADIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFLT12A-7
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC PWRDI 123
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 11,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan PowerDI™ 123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DFLT12A-7 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
11,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
225W
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Pakkaus / kotelo
POWERDI®123
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V