D3V3F4U6S-7
DigiKeyn tuotenumero
31-D3V3F4U6S-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-D3V3F4U6S-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-D3V3F4U6S-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D3V3F4U6S-7
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10V (tyyp.) Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-363
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D3V3F4U6S-7 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
HDMI, USB
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
0,85pF @ 1MHz
Tyyppi
Ohjaus (kisko – kisko)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
4
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Jännite - läpilyönti (min)
6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
10V (tyyp.)