BZX84C3V3TS-7-F
DigiKeyn tuotenumero
31-BZX84C3V3TS-7-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-BZX84C3V3TS-7-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-BZX84C3V3TS-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C3V3TS-7-F
Kuvaus
DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT-363
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener - ryhmät 3 riippumaton 3.3 V 200 mW ±6% SOT-363
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84C3V3TS-7-F -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms
Valmistaja
Diodes Incorporated
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
3 riippumaton
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
3.3 V
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-363
Teho - maksimi
200 mW