BZX84B3V3-7-F
DigiKeyn tuotenumero
BZX84B3V3-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84B3V3-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84B3V3-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B3V3-7-F
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84B3V3-7-F -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±2%
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms