BZX84B33-7-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZX84B33-7-F |
Kuvaus | DIODE ZENER 33V 300MW SOT23 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 40 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 33 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BZX84B33-7-F -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 100 nA @ 23.1 V |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -65°C – 150°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±2% | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-3 |
Teho - maksimi 300 mW | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 80 Ohms |