BZT585B39T-7 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 891
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 39 V 350 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-523
BZT585B39T-7
DigiKeyn tuotenumero
BZT585B39T-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZT585B39T-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
BZT585B39T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT585B39T-7
Kuvaus
DIODE ZENER 39V 350MW SOD523
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZT585B39T-7 -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 27.3 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±2%
Teho - maksimi
350 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
130 Ohms