BZT52C5V6Q-7-F
DigiKeyn tuotenumero
31-BZT52C5V6Q-7-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-BZT52C5V6Q-7-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-BZT52C5V6Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C5V6Q-7-F
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 370MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.6 V 370 mW ±7,14% Kiinnitys pintaan SOD-123
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±7,14%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
370 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Impedanssi (maks.) (Zzt)
40 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 2 V