BAT750-7-F
DigiKeyn tuotenumero
BAT750-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAT750-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
BAT750-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAT750-7-F
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT233
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 750mA Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAT750-7-F -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
10 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 30 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
175pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
750mA
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 125°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
490 mV @ 750 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)