BAS70-05Q-13-F
DigiKeyn tuotenumero
31-BAS70-05Q-13-FTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-BAS70-05Q-13-FCT-ND - Cut Tape (CT)
31-BAS70-05Q-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS70-05Q-13-F
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 70mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
2.5 ns
Valmistaja
Diodes Incorporated
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 50 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Schottky
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
70mA (DC)
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet