AP7363-25D-13
DigiKeyn tuotenumero
AP7363-25D-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP7363-25D-13CT-ND - Cut Tape (CT)
AP7363-25D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7363-25D-13
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO252-3
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A TO-252-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AP7363-25D-13 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
1.2 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB – 61dB (120Hz – 1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,24V @ 1,5A