AP7354D-33FS4-7
DigiKeyn tuotenumero
AP7354D-33FS4-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP7354D-33FS4-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP7354D-33FS4-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7354D-33FS4-7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA X2-DFN1010-4
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
0.6 µA
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Suojausominaisuudet
Ylivirta
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
X2-DFN1010-4
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,35V @ 150mA