AP7353D-28FS4-7
DigiKeyn tuotenumero
31-AP7353D-28FS4-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP7353D-28FS4-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP7353D-28FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7353D-28FS4-7
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.8V X2-DFN10104
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 250mA X2-DFN1010-4 (tyyppi B)
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
27 µA
Valm.
PSRR
90dB – 70dB (100Hz – 10kHz)
Ohjausominaisuudet
Virtaraja, Käyttöönotto
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Regulaattorien lukumäärä
1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,8V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännitehäviö (maks.)
0,155V @ 250mA