AP7353D-285FS4-7 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AP7353D-285FS4-7 |
Kuvaus | IC REG LINEAR 2.85V X2-DFN10104 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 250mA X2-DFN1010-4 (tyyppi B) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 27 µA |
Valm. | PSRR 90dB – 70dB (100Hz – 10kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku |
Lähdön konfiguraatio | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Lähdön tyyppi | Luokka Autoteollisuus |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Hyväksyntä AEC-Q100 |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 2,85V | Pakkaus / kotelo 4-XDFN avoin juotoskohta |