AP7353D-18CV4-7
DigiKeyn tuotenumero
31-AP7353D-18CV4-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP7353D-18CV4-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP7353D-18CV4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7353D-18CV4-7
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V X1-WLB0707-4
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 250mA X1-WLB0707-4 (tyyppi A1)
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
27 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
90dB – 70dB (100Hz – 10kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-XFBGA, WLBGA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
X1-WLB0707-4 (tyyppi A1)
Jännitehäviö (maks.)
0.237V @ 250mA