AP7343-25W5-7
DigiKeyn tuotenumero
31-AP7343-25W5-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP7343-25W5-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP7343-25W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7343-25W5-7
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-25
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
5,25V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-25
Jännitehäviö (maks.)
0,3V @ 300mA