AP7343-105FS4-7B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA X2-DFN1010-4
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7343-105FS4-7B
DigiKeyn tuotenumero
AP7343-105FS4-7B-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7343-105FS4-7B
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.05V X2-DFN10104
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
60 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
5,25V
Pakkaus / kotelo
4-XDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,05V
Valmistajan laitepakkaus
X2-DFN1010-4
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 300mA