AP7313-18SRG-7
DigiKeyn tuotenumero
AP7313-18SRG-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP7313-18SRG-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP7313-18SRG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP7313-18SRG-7
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23R
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT23R
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AP7313-18SRG-7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
75 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
85 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
SOT23R
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V