AP64100SP-13
DigiKeyn tuotenumero
31-AP64100SP-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP64100SP-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP64100SP-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP64100SP-13
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 1A 8SO
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,8V 1 Lähtö 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) avoin juotoskohta
Kategoria
Jännite - lähtö (maks.)
40V
Taajuus - kytkentä
100kHz – 2,2MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Topologia
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
3,8V
Valmistajan laitepakkaus
8-SO-EP
Tulojännite (maks.)
40V