AP63203QWU-7
DigiKeyn tuotenumero
31-AP63203QWU-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP63203QWU-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP63203QWU-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP63203QWU-7
Kuvaus
IC REG BUCK 3.3V 2A TSOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 3,3V 1 Lähtö 2A SOT-23-6, litteä, TSOT-23-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AP63203QWU-7 -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
32V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Taajuus - kytkentä
1,1MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-6
Tulojännite (min.)
3,8V