AP2127K-3.3TRG1
DigiKeyn tuotenumero
AP2127K-3.3TRG1DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP2127K-3.3TRG1DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP2127K-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP2127K-3.3TRG1
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
AP2127K-3.3TRG1 -mallit
PSRR
68dB – 54dB (100Hz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,3V @ 300mA