AP130-33RG-7
DigiKeyn tuotenumero
AP130-33RGDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP130-33RGDICT-ND - Cut Tape (CT)
AP130-33RGDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP130-33RG-7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-59R
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SC-59R
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
100 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (100Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
SC-59R
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 300mA