3.0SMCJ28A-13
DigiKeyn tuotenumero
3.0SMCJ28ADITR-ND - Rullattu teippi (TR)
3.0SMCJ28ADICT-ND - Cut Tape (CT)
3.0SMCJ28ADIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3.0SMCJ28A-13
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,4V Puristusliitin 66,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3.0SMCJ28A-13 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
1800pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
28V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,4V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
66,1A