3.0SMCJ28A-13 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 3.0SMCJ28A-13 |
Kuvaus | TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 45,4V Puristusliitin 66,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 3.0SMCJ28A-13 -mallit |
Kategoria | Teho - pulssin huippu 3000W (3kW) |
Valm. | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Kapasitanssi taajuudella 1800pF @ 1MHz |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 28V | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - läpilyönti (min) 31,1V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 45,4V | Päätuotenumero |
Virta - huippupulssi (10/1000µs) 66,1A |