1N5400G-T
DigiKeyn tuotenumero
1N5400GDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
1N5400GDICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1N5400G-T
Kuvaus
DIODE STANDARD 50V 3A DO201AD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 50 V 3A Läpivientiaukko DO-201AD
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1N5400G-T -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
2 µs
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 50 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Kapasitanssi @ Vr, F
40pF @ 4V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
50 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-201AD
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 3 A
Päätuotenumero
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)