2EHDRC-12P
DigiKeyn tuotenumero
5239-2EHDRC-12P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2EHDRC-12P
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 12POS 5.08MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,200" (5,08mm) 90°, kulma oikeaan Läpivientiaukko
Kategoria
Virta - IEC
24A
Valmistaja
Dinkle Corporation, USA
Jännite - IEC
600 V
Sarja
Virta - UL
20 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - UL
300 V
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Vihreä
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Napojen lukumäärä
12
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napoja tasoa kohden
12
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tasojen lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Jako
0,200" (5,08mm)
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Piirilevyliittimen orientaatio
90°, kulma oikeaan
Kontaktin jäännösosan pituus
0,157" (4,00mm)
Terminointityyppi
Juotostina
Eristyksen korkeus
0,333" (8,47mm)