XBRR-24Z8ST-J-view-2
XBRR-24Z8ST-J
DigiKeyn tuotenumero
602-XBRR-24Z8ST-J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XBRR-24Z8ST-J
Kuvaus
RF TXRX MOD 802.15.4 BTSMA TH
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
802.15.4, Bluetooth ZigBee® RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Antenni ei sisälly, SMA Läpivientiaukko
Kategoria
Herkkyys
-103dBm
Valm.
Sarjaliitännät
I2C, SPI, UART
Sarja
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, SMA
Pakkaustapa
Kaukalo
Käytetty mikropiiri/osa
EFR32MG
Osan tila
Aktiivinen
Muistin koko
1Mt Flash, 96kt RAM
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Syöttöjännite
1,71V – 3,8V
RF-perhe/standardi
802.15.4, Bluetooth
Virta - saapuva
14mA
Protokolla
Virta - lähetys
32mA
Modulaatio
DSSS
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C