XBP24CZ7SITB003 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Digi
Varastossa: 5 293
Tekniset tiedot
802.15.4 ZigBee® RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Antenni ei sisälly, RP-SMA Läpivientiaukko
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24CZ7SITB003
DigiKeyn tuotenumero
602-1860-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XBP24CZ7SITB003
Kuvaus
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Herkkyys
-101dBm
Valm.
Sarjaliitännät
SPI, UART
Sarja
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, RP-SMA
Pakkaustapa
Kaukalo
Vanhentunut
Muistin koko
32kB Flash, 2kB RAM
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
RF-perhe/standardi
Virta - saapuva
31mA – 45mA
Protokolla
Virta - lähetys
120mA
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C