XBP24CZ7RISB003 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Digi
Varastossa: 36
Tekniset tiedot
802.15.4 ZigBee® RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Antenni ei sisälly Kiinnitys pintaan
Digi XBee Tools
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24CZ7RISB003
DigiKeyn tuotenumero
602-1236-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XBP24CZ7RISB003
Kuvaus
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Herkkyys
-101dBm
Valm.
Sarjaliitännät
SPI, UART
Sarja
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly
Pakkaustapa
Irtotavara
Vanhentunut
Muistin koko
32kB Flash, 2kB RAM
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
RF-perhe/standardi
Virta - saapuva
31mA – 45mA
Protokolla
Virta - lähetys
120mA
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C