XBP24-API-001 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Digi
Varastossa: 4 662
Tekniset tiedot
802.15.4 RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Integroitu, Piirilevyllä Läpivientiaukko
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-API-001
DigiKeyn tuotenumero
602-1280-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XBP24-API-001
Kuvaus
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
XBP24-API-001 -mallit
Kategoria
Herkkyys
-100dBm
Valm.
Sarjaliitännät
UART
Sarja
Antennin tyyppi
Integroitu, Piirilevyllä
Pakkaustapa
Irtotavara
Käytetty mikropiiri/osa
EM357
Osan tila
Vanhentunut
Syöttöjännite
2,8V – 3,4V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
55mA
RF-perhe/standardi
Virta - lähetys
215mA
Modulaatio
DSSS
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C