XB3-24Z8UT-J
XB3-24Z8UT-J
XB3-24Z8UT-J
DigiKeyn tuotenumero
602-2187-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB3-24Z8UT-J
Kuvaus
RF TXRX MOD 802.15.4U.FL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
802.15.4 ZigBee® RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Antenni ei sisälly, U.FL Läpivientiaukko
Kategoria
Herkkyys
-103dBm
Valm.
Sarjaliitännät
I2C, SPI, UART
Muistin koko
1Mt Flash, 128kt RAM
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
RF-perhe/standardi
Virta - saapuva
15mA
Protokolla
Virta - lähetys
40mA
Modulaatio
DSSS
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C