XB3-24B5UT-J
DigiKeyn tuotenumero
602-XB3-24B5UT-J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB3-24B5UT-J
Kuvaus
XBEE3 BLU BLE 5.4 U.FL TH
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Bluetooth, Yleinen ISM > 1GHz Bluetooth v5.4, ISM RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Antenni ei sisälly, U.FL Läpivientiaukko
Kategoria
Sarjaliitännät
SPI, UART
Valm.
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, U.FL
Pakkaustapa
Irtotavara
Muistin koko
1Mt Flash, 96kt RAM
Syöttöjännite
1,71V – 3,8V
RF-perhe/standardi
Bluetooth, Yleinen ISM > 1GHz
Virta - saapuva
13,5mA
Protokolla
Virta - lähetys
32mA
Modulaatio
FSK
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C