XB3-24B5RM-J
DigiKeyn tuotenumero
602-XB3-24B5RM-J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB3-24B5RM-J
Kuvaus
XBEE 3 BLU BLE 5.4 RF PAD MMT
Valmistajan vakio toimitusaika
91 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Bluetooth Bluetooth v5.4 RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Antenni ei sisälly Kiinnitys pintaan
Kategoria
Sarjaliitännät
ADC, SPI, UART
Valm.
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly
Sarja
Käytetty mikropiiri/osa
EFR32MG
Pakkaustapa
Kaukalo
Muistin koko
1Mt Flash, 96kt RAM
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
1,71V – 3,8V
RF-perhe/standardi
Bluetooth
Virta - saapuva
13,5mA
Protokolla
Virta - lähetys
32mA
Modulaatio
FSK
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C