XB24CZ7WIT-004
DigiKeyn tuotenumero
602-1560-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB24CZ7WIT-004
Kuvaus
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
802.15.4 ZigBee® RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Integroitu, Lanka-antenni Läpivientiaukko
Antennin tyyppi
Integroitu, Lanka-antenni
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
Virta - saapuva
28mA – 45mA
RF-perhe/standardi
Virta - lähetys
33mA – 59mA
Protokolla
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
2,4GHz