XB24CZ7UIS-004
DigiKeyn tuotenumero
602-1192-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB24CZ7UIS-004
Kuvaus
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
802.15.4 ZigBee® RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Antenni ei sisälly, U.FL Kiinnitys pintaan
Kategoria
Herkkyys
-100dBm
Antennin tyyppi
Antenni ei sisälly, U.FL
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
Virta - saapuva
28mA – 45mA
RF-perhe/standardi
Virta - lähetys
33mA – 59mA
Protokolla
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
2,4GHz