XB24CZ7PISB003
DigiKeyn tuotenumero
602-1247-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB24CZ7PISB003
Kuvaus
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
802.15.4 ZigBee® RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Integroitu, Piirilevyllä Kiinnitys pintaan
Antennin tyyppi
Integroitu, Piirilevyllä
Ei uusiin suunnitelmiin
Muistin koko
32kB Flash, 2kB RAM
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
RF-perhe/standardi
Virta - saapuva
28mA – 45mA
Protokolla
Virta - lähetys
33mA – 59mA
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C