XB24CDMWIT-001
DigiKeyn tuotenumero
602-1967-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB24CDMWIT-001
Kuvaus
RF TXRX MOD ISM>1GHZ WIRE ANT TH
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleinen ISM > 1GHz RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Integroitu, Lanka-antenni Läpivientiaukko
Kategoria
Herkkyys
-102dBm
Valm.
Sarjaliitännät
SPI, UART
Sarja
Antennin tyyppi
Integroitu, Lanka-antenni
Pakkaustapa
Kaukalo
Käytetty mikropiiri/osa
EM357
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Virta - saapuva
31mA
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM > 1GHz
Virta - lähetys
45mA
Modulaatio
DSSS
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C