XB24-AWI-001 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Digi
Varastossa: 3 723
Tekniset tiedot
802.15.4 RF-lähetin-vastaanotinmoduulit 2,4GHz Integroitu, Lanka-antenni Kiinnitys pintaan
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-AWI-001
DigiKeyn tuotenumero
XB24-AWI-001-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XB24-AWI-001
Kuvaus
RF TXRX MOD 802.15.4 WIR ANT SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Herkkyys
-92dBm
Valm.
Sarjaliitännät
UART
Sarja
Antennin tyyppi
Integroitu, Lanka-antenni
Pakkaustapa
Irtotavara
Käytetty mikropiiri/osa
EM357
Osan tila
Vanhentunut
Syöttöjännite
2,8V – 3,4V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Virta - saapuva
50mA
RF-perhe/standardi
Virta - lähetys
45mA
Modulaatio
DSSS
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuus
2,4GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C