DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
DigiKeyn tuotenumero
DKS-BBOARD6.5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DKS-BBOARD6.5
Kuvaus
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Juotteettomat koekytkentälevyt Liitinrima (ei kehystä) 6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Kategoria
Liitinrivien lukumäärä
1
Valmistaja
DigiKey Standard
Jakoväylien lukumäärä
2
Sarja
Kytkentäpisteiden lukumäärä (yhteensä)
830
Pakkaustapa
Irtotavara
5-kytkentäpisteterminaalien lukumäärä
126
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Tyyppi
Liitinrima (ei kehystä)
Johdon paksuus
22 AWG