DFR0550-V2
DigiKeyn tuotenumero
1738-DFR0550-V2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFR0550-V2
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 5"
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) 24-bittinen (RGB), TTL 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
5" (127,00mm)
Valmistaja
DFRobot
Katselualue
108,00mm lev. x 64,80mm kork.
Pakkaustapa
Irtotavara
Pikselit
800 x 480 (WVGA)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
24-bittinen (RGB), TTL
Näytön tyyppi
IPS (In-Plane Switching)
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Näyttötila
Transmissiivinen
Taustaväri
Musta
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Pisteiden väli
0,05mm lev. x 0,14mm kork.