PMC-DSPV100W1A on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 13
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 2 Lähtö 24V 5V 85 – 264VAC Tulo
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-DSPV100W1A
DigiKeyn tuotenumero
603-1639-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMC-DSPV100W1A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 5V 100W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PMC-DSPV100W1A -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
86%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Kuorman jako, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
2
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
7,01" pit. x 3,82" lev. x 1,50" kork. (178,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 2
5V
Vakionumero
50581; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Sähkövirta - lähtö 1
2.7 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
7 A