PMC-48V150W1BA on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Delta Electronics
Varastossa: 48
Tekniset tiedot
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 9
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 264VAC Tulo
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-48V150W1BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1069-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMC-48V150W1BA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PMC-48V150W1BA -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
91%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
7,01" pit. x 3,82" lev. x 1,50" kork. (178,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
50581; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Sähkövirta - lähtö 1
3.125 A