PM05S120A
DigiKeyn tuotenumero
941-1743-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM05S120A
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 6W
Tarkka kuvaus
Lineaarinen säätimen vaihto DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 500mA 15V - 32V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Teho (wattia)
6 W
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Tehokkuus
0.97
Tulojännite (min.)
15V
Tulojännite (maks.)
32V
Koko/mitat
0,45" pit. x 0,30" lev. x 0,40" kork. (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)