PM05S065A
DigiKeyn tuotenumero
941-1741-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM05S065A
Kuvaus
DC DC CONVERTER 6.5V 3W
Tarkka kuvaus
Lineaarinen säätimen vaihto DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 6,5V 500mA 8V - 32V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Teho (wattia)
3 W
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Tehokkuus
95%
Tulojännite (min.)
8V
Tulojännite (maks.)
32V
Koko/mitat
0,45" pit. x 0,30" lev. x 0,40" kork. (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)