PM05S033A
DigiKeyn tuotenumero
941-1739-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM05S033A
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaarinen säätimen vaihto DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 500mA 4,75V - 32V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Teho (wattia)
2 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
OCP, OTP, SCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Tyyppi
Lineaarinen säätimen vaihto
Tehokkuus
91%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
4,75V
Pakkaus / kotelo
3-SIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
32V
Koko/mitat
0,45" pit. x 0,30" lev. x 0,40" kork. (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)