PACSR24012S on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Delta Electronics
Varastossa: 61
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 12,5A 85 – 265VAC Tulo
Delta Electronics PACSR Series AC-DC Modules | Digi-Key Daily
PACSR24012S
DigiKeyn tuotenumero
941-1793-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PACSR24012S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Delta Electronics
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Jalustalevy, Etätunnistus, Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
92,5%
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Koteloitu
Pakkaus / kotelo
10-DIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,36" pit. x 2,00" lev. x 0,54" kork. (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
24V
Paino
0,529 lb (240,00 g)
Virta - lähtö (maks.)
12,5A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
300 W