MEA-065A12B A-A
DigiKeyn tuotenumero
1145-MEA-065A12BA-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MEA-065A12B A-A
Kuvaus
60W/12V ADAPTER MEDICAL CLASS II
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 60 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
60 W
Valmistaja
Delta Electronics
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 10,0mm
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
47" (1,20m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,72" pit. x 1,97" lev. x 1,26" kork. (119,9mm x 50,0mm x 32,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB, CCC, cCSAus, CE, cULus, cURus, FCC, KC, PSE, TUV, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
5A