MDS-250APB12 AA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1191-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDS-250APB12 AA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
90,5%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö, Yleislähtö
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,40" kork. (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Sähkövirta - lähtö 1
12.5 A