MDS-200ADB24 AA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1246-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDS-200ADB24 AA
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
93%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
PFC, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,48" pit. x 2,55" lev. x 1,76" kork. (113,9mm x 64,7mm x 44,7mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Sähkövirta - lähtö 1
5 A