FL75L07A
FL75L07A
FL75L07A
DigiKeyn tuotenumero
1144-FL75L07A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FL75L07A
Kuvaus
LINE FLTR 75VDC 7A SURFACE MOUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC EMC/EMI Linjasuodatin 7 A AC Kaksivaiheinen SMD (SMT) -juotospinta
Kategoria
Virta
7 A
Valmistaja
Delta Electronics
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Hyväksyjä
cUL, UL, VDE
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
DC
Terminointityyppi
SMD (SMT) -juotospinta
Konfiguraatio
Kaksivaiheinen
Päätuotenumero
Jännite - nimellinen DC
75V